Web Analytics

На Великдень на Харківщині чергуватимуть понад 1600 правоохоронців

Поліція посилить чергування до великодніх свят. У Харківській області правоохоронці стежитимуть за порядком біля усіх 220 церков, де проходитимуть служби.

Про посилення безпекових заходів розповів в ефірі «Суспільного» начальник ГУНП в Харківській області Володимир Тимошко.

«Зазвичай щодня приблизно 1200 поліцейських забезпечують порядок в Харкові та області. На свята кожна церква — їх по області 220 — буде нами контролюватися. Для цього виділяється ще додатково 450 поліцейських», — повідомив Тимошко.

Також цілодобово чергуватимуть вибухотехніки та кінологи, до роботи залучать додаткові слідчо-оперативні групи та бійців спеціального призначення.

Тимошко назвав ситуацію в регіоні напруженою, однак повністю контрольованою. Він нагадав, що частина Харківщини ще під окупацією, тривають бойові дії, і це відбивається на обстановці в усій області.

«Поліція Харківської області з першого дня воює, ми вміємо це робити, знаємо, як це робити. У разі необхідності готові до будь-яких дій. Однак, будемо сподіватися, що свята пройдуть спокійно та мирно», — зазначив керівник ГУНП.

Начальник ГУНП в Харківській області #ВолодимирТимошко в ефірі Суспільного мовлення розповів про безпекові заходи на Харківщині на Великодні свята. На свята публічну безпеку і громадський порядок забезпечуватимуть до 1600 поліцейських. Цілодобово чергуватимуть слідчо-оперативні групи, вибухотехніки, кінологи, спецпризначенці. Наряди поліції чергуватимуть біля 220 церков по всій області. Поліція Харківської області з першого дня воює, ми вміємо це робити, знаємо, як це робити. У разі необхідності готові до будь-яких дій. Сподіваємося, що свята пройдуть спокійно та мирно.

Опубликовано Поліція Харківської області Четверг, 13 апреля 2023 г.

 

Загалом в Україні у святкові дні чергуватимуть більш як 20 тис. правоохоронців: понад 17 тис. поліцейських, а також нацгвардійці, представники ДФТГ тощо.

«Під час проведення богослужінь на великодні свята очікується, що храми будуть цілодобово відкриті для вірян. При цьому важливо нагадати прихожанам про комендантську годину та правила поведінки під час сигналів повітряної тривоги», — прокоментував виконувач обов’язків голови Нацполіції Іван Вигівський.

Фото: Харківська міськрада

Водночас поліція просить утриматися від відвідування храмів, щоб уникнути великих скупчень людей. З огляду на це у Харкові на Великдень освячення пасок триватиме впродовж усього світлового дня, казав міський голова Ігор Терехов.

«Усі священнослужителі проводитимуть освячення пасок упродовж світлового дня. Комендантська година як була, так і буде — у цей час  не будуть проводитися освячення пасок та служба у церквах. Цей досвід  ми перейняли з минулого року», — зазначив він.

Комендантська година у Харкові на області діє з 23:00 до 5:00.


З міркувань безпеки на Великдень усі цвинтарі Харкова будуть закриті для відвідування.