Web Analytics

У Харкові на Великдень закриють для відвідування усі цвинтарі

Відвідування усіх кладовищ Харкова заборонять 16 квітня — щоб уникнути провокацій з боку окупантів на Великдень та убезпечити людей від ракетних атак. Цвинтарі охоронятиме поліція.

Про запровадження обмежень повідомили 10 квітня у Харківській міськраді.

Таке рішення ухвалили, щоб уникнути провокацій з боку російської армії та убезпечити відвідувачів від непередбачуваних ракетних атак.

Територію кладовищ патрулюватиме поліція. Правоохоронці також чергуватимуть на цвинтарях, вхід на які закритий через можливе ймовірне замінування:

  • №15 (вул. Володі Дубініна);

  • №16 (селище Кулиничі, вул. 7-ї Гвардійської Армії);

  • №17 (вул. Курочкіна Гора, 1).

Уточнити режим роботи міських кладовищ можна на сторінці КП «Ритуал» у Facebook або у диспетчерській службі за номером 16-40.

Фото: Харківська міськрада

Про обмеження на відвідування цвинтарів попередила й Ізюмська міська рада.

«У місті діють обмеження на відвідування місць поховання. Через високу мінну небезпеку на території регіону під час великодніх свят заборонено відвідування кладовищ», — йдеться у повідомленні.

Міськрада нагадує, що після деокупації Ізюма вже більш ніж 50 громадян потрапили до місцевої лікарні, натрапивши на міни  та інші вибухонебезпечні предмети.


Рада оборони Харківщини через мінну небезпеку обмежила відвідування кладовищ у великодні свята та поминальні дні. Закрито вхід на кладовища у Харкові та п’ятьох районах області.