На Харківщину привезли вакцину від Pfizer

Харківська область 18 квітня отримала першу партію протикоронавірусної вакцини виробництва Pfizer/BioNTech.

У першій партії — 1170 доз, повідомляє пресслужба Харківської обладміністрації.

«Вже опрацьовані списки та розроблено щоденний план вакцинації на тиждень. Використати цю партію вакцини маємо протягом тижня. У Харківській області підготовлено дві мобільні бригади, які пройшли навчання для роботи з вакциною Pfizer», — розповів в.о. директора Департамента охорони здоров’я ХОДА Ігор Волченко.

Препарат доправлять передусім до інтернатних закладів — її отримають підопічні та працівники.

За словами директорки КП «Обласний аптечний склад» Ірини Шигун, вакцину привезли у спеціальних боксах, які тримають температуру до -80 градусів до 30 діб.

У кожному флаконі — шість доз. Перед розведенням препарат розморожують протягом двох годин. За добу до щеплення вакцину переводять у температурний режим 2-8 градусів, після чого її треба використати за п’ять діб.

Вакцину привезли на обласний аптечний склад 18 квітня. Фото: kharkivoda.gov.ua

Як повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль, з 19 квітня щеплення препаратом Pfizer проводитимуть у всіх регіонах України.

Він уточнив, що цю вакцину отримають не лише будинки для літніх людей, але й рятувальники та прикордонники.

«Також паралельно вже триває щеплення вакциною CoronaVac, яка насамперед розподілена серед маломобільних груп населення, соціальних працівників, освітян, які беруть участь в організації ЗНО», — додав прем’єр.

#ПМ_тиждень #PM_weekly До України цього тижня прибула вакцина Pfizer. У межах глобальної ініціативи COVAX ми...

Опубликовано Денис Шмигаль Воскресенье, 18 апреля 2021 г.

16 квітня Україна отримала першу партію протикоронавірусної вакцини Pfizer/BioNTech за глобальною програмою COVAX. Це вже третій преперат, який використовуватимуть у країні для боротьби з COVID-19. Першим став CoviShield  — виготовлений в Індії аналог вакцини Oxford/AstraZeneca, яку розробили Оксфордський університет і британсько-шведська компанія AstraZeneca. Другим — CoronaVac від китайської компанії Sinovac Biotech Ltd.

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.