Web Analytics

Кучер — депутатам: Увійшовши в кабінет, опинився у вакуумі

Голова Харківської облдержадміністрації Олексій Кучер закликав депутатів облради надавати йому реальну інформацію і критикувати конструктивно. 

Про це Кучер сказав перед обговоренням питання щодо Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2020 рік на сесії облради 5 грудня. Це перший його виступ як голови Харківської ОДА на сесії. 

«Я просто стикнувся з тим, увійшовши у відповідний кабінет, що я знаходжуся у певному вакуумі. Я відверто про це кажу. Для мене це певний дестабілізаційний момент. Я отримую певну інформацію від працівників структурних підрозділів, деяких депутатів, цю інформацію, з усією повагою до заступників, усіх працівників, іноді передають, м’яко кажучи, неточно», — сказав він. 

Кучер зазначив, що спілкування з депутатами для нього будуть у пріоритеті. І закликав не вдаватися до маніпуляцій навколо Програми соціально-економічного розвитку і бюджету області на 2020 рік. 

«Я не хотів би, щоб ці два основних документи були предметом маніпуляцій. Є певні особи, які власні політичні амбіції ставлять вище, аніж основні документи для людей. Ми можемо критикувати разом з вами ті чи інші пункти, змінювати щось, але цей порядок взаємодії, повинен бути конструктивним… Я просив би конструктиву. Повірте, я буду спілкуватися і чути кожного. Але якщо критикуйте, одразу пропонуйте, той механізм, який ви вважаєте за необхідний, для того, щоб він привів до кращих результатів розвитку нашої області», — зазначив Кучер. 

Раніше критика на адресу Кучера прозвучала від депутатки облради, ексголови ХОДА Юлії Світличної у Facebook

Олексій Кучер сказав, що у будь-який момент облрада зможе внести зміни — як до бюджету, так і до Програми. 

Читайте такожБюджет Харківської області затвердили у сумі 6,3 млрд грн