Харківські синхроністки вибороли «срібло» на етапі Кубку світу

Дует харків’янок Владислави та Марини Алексіївих посіли друге місце на другому етапі Кубку світу з артистичного плавання в Парижі.

Про це повідомили в Харківській обладміністрації.

У довільній програмі дуетів Владислава і Марина Алексіїви отримали 243,9354 бала та посіли друге місце. Випередили їх лише представниці Австрії — сестри Анна-Марія та Ейріні-Марина Александрі, у яких 265,9646.

У технічній програмі дуетів Алексїїви посіли четверте місце, отримавши 254,6116.

Фото — сайт Харківської ОВАФото — сайт Харківської ОВА

Ще один харківський дует, 18-річна Анастасія Шмоніна та 16-річна Дар’я Мошинська, посіли п'яті місця в технічній (248,1433) та довільній програмах (229,5792), повідомляє Федерація синхронного плавання України.

«Для нас це був перший дорослий старт у дуеті, звичайно було хвилювання, але ми змогли опанувати свої емоції та показати достойний виступ. Основна задача, яку перед нами ставили тренери — гарно виступити й показати свій рівень підготовки. Ми із цим впоралися», — прокоментували спортсменки.

На чемпіонаті світу з водних видів спорту сестри Алексіїви вибороли для України олімпійську ліцензію у змаганнях дуетів з артистичного плавання.