Web Analytics

Харків’ян запрошують долучитися до онлайн-забігу імені Героя України Євгена Храпка

11-18 червня в Україні пройде онлайн-забіг у пам’ять про загиблих бойових медиків, медиків-рятувальників, парамедиків, військових лікарів. Зібрані кошти спрямують на розвиток тактичної медицини.

Про це «МедіаПорту» повідомили організатори спортивного заходу.

«Забіг названо на честь Євгена Храпка — хрещеного батька такмеду. Інженер-програміст за освітою, Євген став кращим з кращих. Цей забіг 11-18 червня — наша вдячність і шана до пам’яті всіх загиблих бойових медиків, медиків-рятувальників, парамедиків, військових лікарів», — йдеться в анонсі.

Як взяти участь

  • обрати зручний час і місце;
  • визначити свій маршрут — 10 км, 21 095 км або довільну дистанцію;
  • зареєструватися та обрати пакет участі: «Мінімальний» — 100 грн, «Оптимальний» — 700 грн, «Донатний» — 1500 грн.

Реєстрація відкрита до 22:00 18 червня. 

Всі кошти від забігу передадуть на проведення навчань із тактичної медицини для військовослужбовців ЗСУ і розвиток Tactical Combat Casualty Care в Україні, обіцяють організатори.

Ознайомитися з регламентом забігу можна за посиланням.  

Євген  Храпко — сержант ЗСУ, бойовий медик, інструктор з тактичної медицини, працював над створенням спеціалізованого навчального центру тактичної медицини, Герой України. 

Джерело фото: Харківський ОТЦК та СП/Facebook

За перші три місяці повномасштабного вторгнення евакуював з передової понад 100 поранених бійців. Загинув 11 червня 2022 року, коли його автомобіль наїхав на міну під час чергового рейсу поблизу села Українка на Харківщині.

У листопаді 2023 року на честь Храпка перейменували вулицю у Харкові. 

Чільне фото: Харківський ОТЦК та СП/Facebook

Блок новин за темою