Web Analytics

Кернес зустрівся з харківськими депутатами «ЗЕкоманди»

Харківські народні депутати від «Слуги народу» обговорили з мером «співпрацю задля вирішення нагальних проблем міста».

Про зустріч повідомив 26 вересня на своїй сторінці у Facebook народний депутат від «Слуги народу» Олександр Бакумов, обраний за округом №173.

«Робота на окрузі продовжує бути інтенсивною. Сьогодні у складі групи народних депутатів, обраних по місту Харкову від політичної партії «Слуга народу», зустрівся з Харківським міським головою. Обговорили співпрацю задля вирішення нагальних проблем міста», — написав Бакумов.

Нардеп Юрій Здебський, обраний за округом №172, також прокоментував зустріч: «Обговорювали вирішення першочергових проблем міста та нашого району зокрема. Робота на окрузі триває».

Фото зустрічі розмістила на своїй сторінці в Instagram депутатка від округу №168 Марія Мезенцева.

«Формування бюджету-2020. Наша команда обговорила з мером засади розвитку соціально-економічного напрямку», — зазначила вона.

Фото: Instagram/ze.maria.168

Представники «Слуги народу» виграли вибори в шести із семи одномандатних округів Харкова — за винятком №174, де переміг самовисуванець Олександр Фельдман. Нардепами-мажоритарниками стали Марія Мезенцева, Олександр Куницький, Андрій Одарченко, Вікторія Кінзбурська, Юрій Здебський та Олександр Бакумов.

Міський голова Геннадій Кернес після виборів заявив, що не очікував таких результатів. Він додав, що планує зустрітися з новими депутатами. «Я впевнений в тому, що я зустрінусь з депутатами, які стали народними по мажоритарній системі, буду з ними розмовляти, спілкуватися, знаходити точки дотику, тоді ви мене спитаєте, коли прийде час про наші спільні результати», — казав мер.

На виборах президента Геннадій Кернес говорив про підтримку Петра Порошенка. Після перемоги Зеленського висловив впевненість, що нова влада не допускатиме помилок попередньої.

Читайте MediaPort у Telegram