Харківська поліція перевіряє повідомлення про замінування п’яти вишів

Наразі навчальні заклади оглядають правоохоронці. Людей евакуюють.

Повідомлення про замінування надійшли сьогодні на електронну пошту вишів, розповіли у відділі комунікації Головного управління Національної поліції в Харківській області.

Вибухівку шукають у навчальних закладах на проспекті Льва Ландау та Науки, вулиці Валентинівській, Маршала Бажанова та Кирпичова.

Будівлі та територію навкруги оглядають кінологи та вибухотехніки. Людей евакуюють.

У Харкові масові повідомлення про замінування надходять з 21 квітня. Силовики перевіряли готелі, торговельні центри, школи, університети та коледжі, районні адміністрації, заводи, вокзали, аеропорт тощо. Востанне, 15 липня, вибухівку шукали також у п'яти вишах. У жодному випадку її не знайшли. 

У Міністерстві внутрішніх справ запропонували посилити відповідальність за хибні повідомлення про нібито закладену вибухівку.

Від початку хвилі хибних повідомлень про закладену вибухівку правоохоронці Харківщини витратили на виїзди для перевірки понад 300 тис. грн, збитки підприємств перевищують 5 млн грн.

Читайте MediaPort у Telegram

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.