Web Analytics

Голова Харківської облради ініціює відсторонення свого заступника

Очільниця Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко ініціювала відсторонення свого заступника Богдана Мальованого. За оперативною інформацією ДБР, у нього є російське громадянство.

Про рішення щодо свого заступника Тетяна Єгорова-Луценко повідомила 5 липня.

«У зв’язку із суспільним резонансом та фігуруванням у ЗМІ копій документів, які свідчать про можливе російське громадянство заступника голови Харківської обласної ради Богдана Мальованого (ексОПЗЖ), прийняла рішення ініціювати перед депутатським корпусом його відсторонення, враховуючи те, що депутати колегіально ухвалюють усі кадрові питання, в тому числі й відсторонення від займаної посади», — зазначила посадовиця.

Богдан Мальований. Фото: oblrada.kharkov.ua

У Державному бюро розслідувань 6 липня розповіли, що звернулися до Харківської облради для відсторонення посадовця від посади.

«Чиновник такого рангу має доступ до інформації, пов’язаної з обороною Харківської області та іншої, зокрема таємної», — пояснюють у бюро.

За оперативною інформацією ДБР, у Мальованого є паспорт громадянина Росії, отриманий у 2014 році в Севастополі, посвідчення водія та російський податковий номер.

«Питання відсторонення чиновника від посади Харківська обласна рада планує розглянути найближчим часом», — додали у відомстві.


Богдану Мальованому 28 років, за фахом він юрист. У 2020 році його обрали депутатом Харківської облради від забороненої нині «Опозиційної платформи — За життя». У раді він очолив постійну комісію з питань розвитку інфраструктури, будівництва та шляхів.

Заступником голови облради Мальованого призначили у листопаді 2021-го. Його кандидатуру пропонувала Тетяна Єгорова-Луценко. Вона казала, що бачить його «молодим, перспективним, досвідченим та ефективним». 

Фото на головній: Харківська облрада