Web Analytics

«Допомагаємо тим, хто допомагає іншим»: волонтери «БУР» — про відновлення підстанції швидкої у Харкові

Ремонт у приміщеннях однієї з підстанцій швидкої допомоги у Харкові, який 4 грудня розпочали волонтери громадської організації «Будуємо Україну Разом» з різних областей України, підходить до завершення. 

Про це у подкасті «Герої Харкова», що виходить на радіо «Накипіло», розповів координатор Харківського осередку «БУР» Святослав Терновський.

«Ми замінили двері, монтуємо гіпсокартон. Зроблений металевий каркас, електрика. Стоїть задача — до кінця тижня відшпатлювати приблизно 150 кв. м. Щоб стіни були гладесенькі, рівні. А на підлогу покладемо новий лінолеум», — розповів Святослав. 

Він називає роботу на підстанції цінною для команди. 

«Приміщення за призначенням буде кімнатою відпочинку і дозвілля медиків, фельдшерів, водіїв, які їздять з ротаціями зокрема до Куп'янського району. Це багато кому відгукнулося. Допомагаємо тим, хто допомагає іншим. Ми маємо такий досвід, минулого року відновлювали пожежну частину в Макарові. Включилися дуже потужно і за місяць відновили другий поверх», — каже координатор осередку.

У ремонті підстанції швидкої у Харкові беруть участь жителі Львова, Одеси, Рівного, інших міст України. Під час перебування у Харкові в ніч на 8 грудня волонтери чули ракетний удар. «Пережили ці вибухи, ще ходили до цього місця подивитися. Усі волонтери розуміють, куди їхали», — говорить Святослав Терновський.

Фото: БУР

За його словами, у вільний час волонтери встигли побачити Харків. «Дивуються нашому метро, для більшості це здивування, що воно безкоштовне. А ще й на свята прикрашене. Багато хто знає, що «Харків — залізобетон», але не знає, що це про Держпром», — каже Святослав. 

Волонтери «БУР» планують ремонти на інших об'єктах. У пріоритеті команди — Північна Салтівка. 

Слухайте подкаст «Герої Харкова» на MediaPort та «Радіо «Накипіло»

Блок новин за темою