До поліції Харкова надійшло повідомлення про замінування п’яти вишів

Правоохоронці оглянули будівлі навчальних закладів і прилеглу територію. Жодних вибухових пристроїв не знайшли.

Про замінування п’яти вишів у Харкові силовикам повідомили сьогодні вранці, розповіли у відділі комунікації Головного управління Національної поліції в Харківській області.

Вибухівку шукають у навчальних закладах на проспекті Науки, вулиці Маршала Бажанова, вулиці Сумській і площі Конституції. До вишів виїхали оперативники та вибухотехніки. Людей евакуюють.

«На даний час проводиться огляд приміщень та прилеглої території», — кажуть у поліції.

Фото: Facebook/UA.National.Police


UPD: За уточненими даними, вибухівку шукали у Харківському національному університеті будівництва та архітектури, Харківському національному університеті радіоелектроніки, Харківському національному університеті мистецтв, Харківському національному університеті міського господарства, Харківському національному університеті повітняних сил. 

Силовики вже перевірили всі п'ять вишів. Кінологи та вибухотехніки оглянули понад 7 тис. кв. м, евакуювали 900 людей. Жодних вибухових пристроїв або небезпечних речовин не знайшли.

Відомості щодо подій внесли до Журналів єдиного обліку заяв і повідомлень Київського та Шевченківського райвідділів.

У Харкові масові повідомлення про замінування надходять з 21 квітня. Силовики перевіряли готелі, торговельні центри, школи, університети та коледжі, районні адміністрації, заводи, вокзали, аеропорт тощо. У жодному випадку вибухівку не знайшли.

У Міністерстві внутрішніх справ запропонували посилити відповідальність за хибні повідомлення про нібито закладену вибухівку.

Від початку хвилі хибних повідомлень про закладену вибухівку правоохоронці Харківщини витратили на виїзди для перевірки понад 300 тис. грн, збитки підприємств перевищують 5 млн грн.

Читайте MediaPort у Telegram

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.