Web Analytics

Адміністрація харківського метрополітену просить пасажирів не порушувати правила

У метрополітені попросили харків'ян «не піддаватися на провокації» та дотримуватись правил користування підземкою.

Звернення до пасажирів розмістили на сторінці КП «Харківський метрополітен» у Facebook.

«Харківський метрополітен просить харків'ян і гостей міста дотримуватися Правил користування метрополітеном і не піддаватися на провокації, які можуть влаштовувати в метрополітені радикально налаштовані групи осіб, — йдеться у зверненні. — Такі дії можуть привести до загрози безпеці пасажирів і порушення Правил користування метрополітеном».

У метрополітені також наголосили, що, згідно з рішенням виконкому Харківської міськради від 20 лютого, вартість проїзду наразі становить 8 гривень.

Після встановлення нових тарифів на проїзд у міському електротранспорті (8 гривень у метро, 6 гривень у трамваях і тролейбусах) у Харкові пройшла низка акцій протесту. Зокрема, ввечері 9 лютого близько 20 хлопців вдерлись в метро без оплати: вони забігли на станцію метро «Архітектора Бекетова», перестрибуючи через турнікети. 20 лютого на станції «Університет» представники декількох громадських організацій вимагали проїзду за старим тарифом у 5 гривень.

За скаргою «ХАЦ» суд призупинив дію рішеннь виконкому про підвищення тарифів від 6 лютого. Однак 20 лютого виконком ухвалив їх у новій редакції.

Читайте MediaPort у Telegram