Web Analytics

З'їзд «партії мерів» проходитиме у Харкові

З'їзд «партії мерів» за участі Одеського міського голови Геннадія Труханова та Харківського міського голови Геннадія Кернеса відбудеться у Харкові у неділю, 2 червня. 

Про це йдеться у дописі на офіційній сторінці мера Одеси Геннадія Труханова у Facebook:

«Шановні друзі, 2 червня у Харкові пройде з'їзд об'єднаної партії мерів [...] На з'їзді відбудеться перший етап об'єднання партій, на даний момент тривають перемовини. Вже зараз ми бачимо, що ідея такої консолідації зусиль дійсно затребувана і своєчасна».

За інформацією «МедіаПорта», з'їзд проходитиме у харківському Палаці спорту. У регіональному осередку «Відродження» це поки не коментують, деталі мають стати відомі днями. 

Про створення спільної партії за участі Труханова і Кернеса стало відомо минулого тижня. Геннадій Кернес підтвердив, що разом із Геннадієм Трухановим поведе нову партію до Верховної Ради, але при цьому вони залишаться на посадах міських голів Харкова й Одеси.

Читайте також: Коломойський консультує творців «партії мерів»

Харківський Палац спорту відомий тим, що 22 лютого 2014-го року в ньому відбувався з'їзд депутатів всіх рівнів з південно-східних областей та АРК Крим. Очікувалося, що в ньому візьме участь Віктор Янукович, який напередодні прибув до Харкова. Михайло Добкін потім згадував, що відмовляв Януковича від появи, побоюючись публічної ганьби та не гарантуючи безпеки. Януковича на з'їзді не було. З Харкова він полетів до Донецька, потім поїхав в Крим. 

22 лютого 2015 року під час проукраїнської ходи на честь річниці перемоги Євромайдану біля Палацу спорту стався теракт, внаслідок якого загибли четверо людей.