Web Analytics

Завантаження...

«Звичайна ротація»: Труба підтвердив звільнення Тимошка і ще трьох посадовців ДБР

«Ніхто не приходить працювати довічно». Роман Труба підтвердив інформацію про звільнення директора теруправління ДБР у Полтаві Володимира Тимошка і трьох керівників центрального апарату. 

Він пояснює звільнення необхідністю кадрового оновлення. 

«Відповідно до законодавства, троє керівників підрозділів центрального апарату та керівник одного з територіальних управлінь залишають роботу в Державному бюро розслідувань по закінченню випробувального терміну. Це не криза, не скандал, а звичайна ротація у новому правоохоронному органі, який змінюється, враховує помилки, відточує свій професіоналізм, набирає силу», — йдеться у заяві Труби на офіційному сайті ДБР. 

Директор ДБР називає випробувальний термін нормальною практикою, а звільнення працівників — щоденним процесом: «Ніхто не приходить в ДБР працювати довічно: з кимось ми продовжуємо працювати, з кимось прощаємося та бажаємо подальших успіхів».

Фото: dbr.gov.ua

«Ці кадрові рішення не вплинуть на роботу ДБР. За півроку у нас більше 11 тисяч проваджень, з яких 1191 скеровано до суду з обвинувальними актами. Є вже 122 обвинувальних вироків. Це – спільний результат всіх працівників ДБР: разом працюємо й надалі», — заявив Труба. 

Інформація про звільнення чотирьох посадовців ДБР, в тому числі директора теруправління ДБР у м. Полтаві Володимира Тимошка, з'явилася сьогодні вранці. Тимошко заявив, що для звільнення немає підстав і готовий його оскаржувати.Він також зазначив, що Теруправління має одні з найкращих показників роботи, а до нього і його підлеглих не було жодних зауважень.