Звернення до українських користувачів мережі Інтернет

Доброго часу доби, читачу!

Наближаються вибори до Верховної Ради України. Кожен з нас має зробити свій свідомий і відповідальний вибір. У квітні 2012 року я запропонував не стояти осторонь, не бути спостерігачами або уболівальниками, а активно підтримувати того кандидата, котрий уособлює Ваше особисте бачення майбутнього України: http://blogs.korrespondent.net/users/blog/sostecenko/a63794, http://stecenko.kiev.ua/nashu-grivnyu-za-nashu-lyudinu-u-vladi.html. Підтримувати і словом, і справами, і фінансово.

Наголошую ще раз: якщо ти не готовий підтримати власними коштами свого кандидата в депутати – ти свідомо знову віддаєш країну олігархам на поневолення.

З того часу зустрів в Дарницькому районі Києва, в інших районах Києва, в інших областях України багато активних громадян, котрі розуміють: чинну державну систему неможливо удосконалити, її слід зруйнувати вщент і будувати нову. Ті, хто стверджують інше, або лукаві або не розуміють дійсності.

Свої погляди на способи досягнення цього я викладаю на власній сторінці в мережі http://stecenko.kiev.ua/,  в колонці в “Українській правді”, в блозі на http://blogs.korrespondent.net/users/blog/sostecenko. Станом на 18.07.12 отримав від моїх знайомих і від тих людей, хто поділяє ідеї, викладені в моїх статтях, 7130 гривень - різними сумами, від 10 до 2800 гривень. Всі ці гроші, а також 10 тисяч гривень власних коштів і 5 тисяч позичених вже витратив на агітацію в мережі Інтернет і на соціальні проекти, котрі наше громадське об’єднання втілює в Дарницькому районі власними силами.

Щиро вдячний кожному, хто відгукнувся. Гроші для застави для реєстрації кандидатом в депутати взяв в борг - це 15 тисяч гривень. Якщо готові підтримати мене, реквізити для перерахунку грошей є на моїй сторінці http://stecenko.kiev.ua/. Кожна гривня не буде зайвою.

Потрібна і допомога в агітації, потрібні вуличні агітатори в наметах, потрібна підтримка в мережі Інтернет. Чекаю на повідомлення від тих, хто готовий взяти в цьому участь.

Чому маєте підтримати саме мене, коли у 212 виборчому окрузі Дарницького району чимало широко відомих кандидатів в депутати? Переконаний, що жоден з них не спроможний змінити Україну на краще. Тому, що за жодним з них нема такої сили, котра прагне докорінних змін. Більшість з них у більшому чи меншому ступені є органічною частиною чинної системи - то ж ніколи не змінять її. За мною є така сила - це Громадянський комітет, котрий об’єднує незалежні громадські організації Дарницького району і Києва. В чому наша відміна? В тому, що ми розуміємо потребу системних докорінних перетворень і почали діяти без очікування на спонсорів, щоденно і наполегливо. В тому, що ми ставимо найвищу мету, а не обмежуємося лише сьогоденними побутово-комунальними інтересами. В тому, що ми ніяким чином не пов’язані з олігархічними структурами, з представниками державної влади - сучасної і минулої. В тому, що ми готові йти до кінця.

Наша сила лише постає і буде розвиватися незалежно від того, чи отримаю я перемогу на виборах до Верховної Ради. Але моя перемога надасть суттєвого прискорення розвитку нашої організації і районної громади завдяки інформаційним, організаційним і фінансовим ресурсам який має народний депутат, його офіційним повноваженням.

То ж чекаю на підтримку кожного з вас, хто прагне збереження і прогресивного розвитку України на засадах солідарності і патріотизму. Пропоную розмістити моє повідомлення на ваших сторінках і у ваших аккаунтах в мережі, розіслати електронною поштою. Обов'язково зв'яжіться із вашими знайомими з Дарницького району Києва і доведіть до них це повідомлення.

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.