Web Analytics

Змінити місце голосування можна до 15 липня включно — ЦВК

У Центрвиборчкомі нагадали, які документи потрібні виборцям для зміни місця голосування — як тим, хто зареєстрований на окупованій території, так і решті.

Про можливість змінити місце голосування повідомила сьогодні голова Центральної виборчої комісії Тетяна Сліпачук на своїй сторінці у Facebook.

«Кожен охочий скористатися своїм правом проголосувати 21 липня повинен подати заяву до органів ведення державного реєстру виборців і тимчасово змінити місце голосування. Зробити це можна до 15 липня включно», — написала Сліпачук.

Громадянам, чия виборча адреса знаходиться на окупованій території, потрібен лише паспорт з відповідною реєстрацією. Всі інші мають додати документи на підтвердження того, що дійсно перебуватимуть в день виборів в тому місці, де хочуть проголосувати.

«Як ви знаєте, за змішаною системою під час голосування ви отримаєте два бюлетені — для голосування загальнодержавному багатомандатному та одномандатному виборчому окрузі. Тому якщо будете знаходитися за межами свого округу, ви зможете проголосувати лише у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі», — додала голова ЦВК.

Детальна інформація щодо зміни місця голосування є на сайті Державного реєстру виборців. Там також можна перевірити свої дані.

Фото: Facebook/slipachuktetiana

Указ Президента Володимира Зеленського «Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів» був оприлюднений 23 травня. Виборчий процес стартував 24 травня.

Позачергові вибори народних депутатів мають відбутися 21 липня.

Читайте MediaPort у Telegram