Web Analytics

Жителям Ізюма пропонують евакуюватися на зиму

Більшість будинків у деокупованому Ізюмі на Харківщині зруйновані настільки, що їх неможливо підготувати до опалювального сезону, кажуть у мерії. Тож містянам пропонують виїхати на зиму до інших громад.

Про евакуацію повідомив заступник Ізюмського міського голови Максим Стрельник.

«Напередодні холодів значна частина жителів Ізюмської громади залишилися без даху над головою. Більшість будинків зруйновані настільки, що їх, на жаль, неможливо підготувати до опалювального сезону. Тож для запобігання кризових ситуацій в зимовий період організовується безкоштовна евакуація всіх охочих», — написав він у Facebook.

Ізюмчан планують селити у громадах Харківщини, Полтавщини та інших областей України.

«Це тимчасовий захід. Тому закликаємо ізюмчан скористатися цією можливістю до моменту відновлення критичної інфраструктури міста», — додав Стрельник.

Фото: Facebook/Максим Стрельник

Для евакуації слід подати заяву на ім’я Ізюмського міського голови Валерія Марченка. Також потрібен паспорт громадянина України.


Міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук заявляла, що із наближенням зими необхідно евакуювати жителів щойно звільнених громад, де ще не поновлені системи життєзабезпечення. Тим же, хто виїхав і нині мешкає в санаторіях та інших місцях розселення, слід поки там і залишатися.

Фото на головній: ГУНП у Харківській області