Зеленський звільнив Кучера і призначив головою Харківської ОДА Тимчук

Айна Тимчук офіційно очолила Харківську обласну державну адміністрацію. 

27 листопада президент України Володимир Зеленський звільнив Олексія Кучера з посади голови Харківської ОДА. 

Одночасно Зеленський призначив очільницею ОДА Айну Тимчук. 

Глава держави вручив Тимчук службове посвідчення та побажав їй успіхів у роботі.

«Президент висловив сподівання, що регіон досягне нових щаблів розвитку», — повідомляє Офіс президента. 

Довідка Офісу президента. Айна Тимчук народилася 1973 року у Дніпропетровську (нині Дніпро). У 1995-му закінчила Дніпропетровський державний університет за спеціальністю «Управління трудовими ресурсами», а у 2004 році – Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління».

У 1997-2000 роках працювала у виконкомі Дніпропетровської міської ради. З 2003 по 2006 рік – заступник голови Дніпропетровської обласної ради. Депутат Дніпропетровської облради V скликання. У 2010-2014 роках – заступник Харківського міського голови. У різні роки була заступником голови Дніпропетровської облдержадміністрації, до призначення на посаду голови Харківської ОДА працювала керівником апарату Дніпропетровської облдержадміністрації. Нагороджена орденом княгині Ольги ІІІ ступеня.

Олексій Кучер пробув на посаді трохи більше року. 

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.