Web Analytics

Зеленський заявив про початок розповсюдження квитків на дебати

Кандидат в Президенти України Володимир Зеленський записав нове відео на стадіоні «Олімпійський». За його словами, у фан-зону буде вільний доступ громадян. 

У відеозверненні, розповсюдженому через соцмережі команди кандидата, Зеленський показав, де розташують сцену для дебатів, і повідомив, що команда Петра Порошенка хоче встановити ще одну сцену. 

«Ось ми встановлюємо сцену. Вони хочуть зараз завезти другу сцену.  Де ви бачили дебати у світі..., скажіть мені, будь ласка, як ви уявляєте дебати двох кандидатів на двох сценах? Вони продовжують ділити людей, — каже Зеленський на відео. — Тут у нас буде фан-зона. Як ми сказали, вільний доступ для всіх громадян України. «Ні», — каже команда президента. Вони хочуть знов розділити на їх прихильників і наших прихильників. Наші прихильники — всі громадяни України. Тому, бачите, знов ділять наших людей. Ми не будемо змінювати наші умови. Вони проти вільного доступу людей. А для нас це головна умова. Тому дебати-2019 19 квітня о 19:00. Вільний доступ. Розповсюдження квитків починається прямо зараз».

У соцмережах Зеленського опубліковано посилання на сторінку «Головні дебати країни» з наступним розкладом події 19 квітня на НСК «Олімпійський»: 

  • 16:00 — Вхід на стадіон
  • 17:00 — Початок програми перед головною подією країни цієї весни
  • 19:00 — Початок дебатів між кандидатами на пост Президента України

Через сайт, за повідомленням у соцмережі, можна отримати безкоштовний квиток у фан-зону. Станом на 00.30 сервіс видає помилку. 

Cкріншот за посиланням на отримання безкоштовного квитка

Коментарів щодо заяви Зеленського з боку команди Порошенка ще не було. 

16 квітня представник штабу Порошенка Олег Медведев повідомив, що передвиборчі штаби кандидатів підписали угоду з керівництвом НСК про оренду стадіону на 19 квітня. За його словами, 16 квітня також мали відбутися переговори між штабами кандидатів щодо регламенту дебатів і часу їх проведення. Порошенко пообіцяв прибути на Суспільне телебачення на передбачені законом дебати, які мають початися о 20.00.