Web Analytics

Зеленський відвідав Бахмут і вручив нагороди бійцям ЗСУ

Президент Володимир Зеленський 20 грудня приїхав до Бахмута на Донеччині — одній з найгарячіших точок фронту останнім часом. Візит глави держави до міста заздалегідь не анонсували.

Про прибуття Зеленського до Бахмута 20 грудня повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Згодом інформацію щодо візиту підтвердив «Суспільному» речник глави держави Сергій Никифоров.

«Володимир Зеленський відвідав передові позиції у Бахмуті, нагородив бійців відзнаками та цінними подарунками. З Бахмута президент вже поїхав», — розповів він.

Відео зустрічі президента з військовими та вручення нагород поширив телеканал Freedom.

«Мені здається, бахмутські герої мають отримати те саме, що отримує кожна людина. Я бажаю, щоб їхні діти, сім'ї, щоб у них було все нормально, було тепло, щоб було здоров’я. Хочеться побажати, щоб було світло, але така складна ситуація, що світло, то є, то ні. Головне, щоб світло було всередині», — цитує Зеленського телеканал.

У вечірньому відеозверненні 19 грудня Володимир Зеленський зазначав, що Бахмут залишається найгарячішою точкою на всій лінії фронту.

«Понад 1300 кілометрів активних бойових дій. Ще з травня окупанти намагаються зламати наш Бахмут, але час іде, і Бахмут ламає вже не тільки російську армію, а й російських найманців, які прийшли на заміну втрачених армій окупантів», — заявив він.


Володимир Зеленський 6 грудня, у День Збройних сил, зустрічався у Харкові з українськими захисниками. Президент відвідав поранених у медзакладі та вручив нагороди.

Фото на головній (ілюстративне): Офіс президента