Web Analytics

Зеленський відповів, чи готовий контактувати з представниками ОРДЛО

Президент України Володимир Зеленський сказав, що постійно контактує з жителями окупованого Донбасу — тими, хто покинув рідний дім через обстріли.

Так Зеленський відповів на питання російського ЗМІ, чи готовий контактувати з представниками самопроголошених «республік».

«Звісно, я готовий. Я вам більше скажу. Я увесь час говорю з ними. Я сам з південного сходу. А багато хто, більше 3 млн поїхало до нас. Вони для мене такі самі жителі окупованого Донбасу... Ну давайте чесно. Ми у Мінську засідаємо, в Тристоронній групі, і там є представники, ми їх називаємо «сепаратисти». Представники, значить, оцих товаришів сепаратистів. І вони як би жителі окупованого Донбасу. А у мене величезна кількість друзів — жителі окупованого Донбасу, інтелігентних людей, які тікали від куль, тікали від вибухів, які втратили дім, нерухомість, близьких. Вони живуть сьогодні на території, яку сьогодні контролює незалежна Україна. І я з ними і діалозі. Чи готовий я з ними контактувати? Кожного дня!» — сказав Зеленський.

Президент також додав, що багато хто з працівників компанії «Квартал 95›, де він раніше працював, родом з Донбасу і порадив російським журналістам перевіряти, що думають жителі окупованого Донбасу самотужки. «Ви приїдьте, я вам особисто покажу, тільки, щоб реально, а не як товариш Соловйов...», — сказав Зеленський.