Зеленський вакцинувався проти COVID

Президент Володимир Зеленський вакцинувався проти коронавірусної інфекції. Він отримав щеплення препаратом CoviShield, виготовленим в Індії за ліцензією Oxford/AstraZeneca.

Володимир Зеленський вакцинувався 2 березня під час поїздки на Донбас.

«Вакцинувався проти COVID 19. Зробив це на передовій з нашими солдатами як головнокомандувач. Той же Oxford/AstraZeneca (CoviShield) з Індії, яку першою доставили до України та яку отримали мільйони людей у світі. Вакцина дозволить нам знову жити без обмежень», — йдеться у повідомленні на сторінці Зеленського у Twitter.

Фото: Twitter/Володимир Зеленський

Під час наради 1 березня глава держави заявляв, що вимагає чіткого плану щеплень і продовження перемовин з виробниками, аби пришвидшити постачання вакцин. Він також зазначив, що свята не мають вплинути на вакцинацію.

«Наші військові мають отримати щеплення серед перших, і в зоні проведення ООС вихідних немає, тому що не буває вихідних на війні. Отже, вакцинація має проходити планово, так, щоб військові були серед перших, і щоб у святкові та вихідні дні не зменшувати кількість вакцинованих», — зазначив Зеленський.

Головний санітарний лікар Віктор Ляшко під час наради повідомляв, що за допомогою мобільних бригад до кінця цього тижня можна збільшити кількість щеплень до 11 300. Головнокомандувач Збройних сил Руслан Хомчак розповів, що на той час вже вакцинували 208 військових, 178 з них — медики.

1 березня міністр охорони здоров’я Максим Степанов першим серед посадовців публічно вакцинувався — також препаратом CoviShield. Очільник МОЗ сказав, що міністерство змінило національний план вакцинації, аби те ж саме міг скоріше зробити президент.

На Харківщині вакцинація проти COVID стартувала 25 лютого. Українці вже можуть ставати у чергу на щеплення — через портал чи мобільний застосунок «Дія» або через контакт-центр МОЗ.

Фото на головній: Facebook/Володимир Зеленський

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.