Зеленський просить роз’яснити українцям особливості карантину

На нараді у президента України Володимира Зеленського обговорювали сценарії в разі збільшення кількості випадків COVID-19.

«Якщо в Україні щодоби фіксуватиметься понад 2 тис. випадків коронавірусної інфекції, то кількість смертей від неї збільшиться до 40-50 щодня», — повідомляє Офіс президента за результатами наради 10 серпня.

Глава держави просить уряд роз’яснити громадянам особливості обмежень.

«Українцям необхідно чітко роз’яснити правила та особливості карантину. Люди в нас відповідальні, але вони повинні розуміти, до чого їм готуватися, що таке адаптивний карантин. Треба пояснити людям, чому одне місто перебуває у «червоній» зоні, а інші — в «зеленій», — сказав Зеленський.

Фото: president.gov.ua

Під час наради також йшлося про те, що німецька медична асоціація Marburger Bund повідомила про початок другої хвилі епідемії коронавірусу, яку очікують зокрема у Польщі, Франції та Нідерландах.


У липні в Україні подовжили адаптивний карантин до 31 серпня та встановили рівні епіднебезпеки — зелену, жовту, помаранчеву та червону. В залежності від показників областей державна комісія приймає рішення про віднесення адміністративно-територіальних одиниць до тієї чи іншої зони. Кожна зона має певний перелік обмежень. На підставі рішень державної комісії свої рішення ухвалює місцева влада.

7 серпня з'явилася інформація, що Харків потрапляє до червоної зони, однак МОЗ її спростував, назвавши технічною помилкою. 

Найбільше летальних випадків в Україні зафіксували за добу 6 серпня — 33 смерті.

Дивіться також: Коронавірус: статистика в Україні та на Харківщині. Графіка

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.