Web Analytics

Зеленський призначив нового очільника Харківської ОДА

Новим головою Харківської обладміністрації став Олег Синєгубов. Раніше він очолював Полтавську ОДА.

Указ про призначення  президент Володимир Зеленський підписав 24 грудня.

«Призначити Синєгубова Олега Васильовича головою Харківської обласної державної адміністрації», — йдеться у документі.

Скріншот: president.gov.ua

Іншими указами Зеленський звільнив Синєгубова з посади очільника Полтавської ОДА та увільнив Олександра Скакуна від тимчасового виконання обов’язків голови Харківської обладміністрації.

Вручаючи Синєгубову службове посвідчення, президент пригадав підсумки його роботи на Полтавщині. За словами Володимира Зеленського, посадовець «зміг налагодити ефективну роботу в облдержадміністрації та досягти чималих результатів у регіоні — зокрема закінчити й запустити об'єкти-довгобуди, успішно пройти всі хвилі пандемії коронавірусу та забезпечити один з найкращих показників вакцинації у країні». Також, додав він, у Полтавській області започаткували низку нових проектів та ухвалили стратегію розвитку краю.

«Сподіваюся, на Харківщину чекають не менш помітні зміни і як результат — вагомі досягнення та розвиток», — сказав Зеленський.

Він також наголосив, що у прикордонну область важливо призначити фахового керівника.

Олег Синєгубов. Фото зі сторінки у Facebook

Олег Синєгубов назвав призначення «новим етапом у житті».

«Відчуваю велику відповідальність. Я добре знаю Харківську область, адже народився та працював у ній до призначення на Полтавщину. Розумію проблеми й виклики, з якими доведеться впоратися», — заявив.

Досвід, набутий на Полтавщині, посадовець пообіцяв застосувати й на Харківщині.

Олександр Скакун, який керував Харківською ОДА до призначення Синєгубова, на своїй сторінці у Facebook прокоментував рішення щодо зміни керівництва цитатою президента США Джона Кеннеді.

«Ніщо не стоїть на місці, все змінюється. Такий закон життя. І ті, хто дивляться тільки в минуле або тільки на теперішнє, безперечно пропустять майбутнє», — зазначив Скакун.


Кабінет міністрів погодив призначення Олега Синєгубова на посаду голови Харківської обладміністрації 15 грудня.

Синєгубову 38 років, він родом з Харкова. Навчався у Національному університеті внутрішніх справ, має ступінь доктора юридичних наук. У 2000-2008 роках працював у правоохоронних органах, потім — у ХНУВС на різних посадах, від старшого викладача до декана факультету права та масових комунікацій. Упродовж останніх двох років очолював Полтавську обладміністрацію.

Його попередницею на посаді голови ХОДА була дніпрянка Айна Тимчук — з грудня 2020 року до серпня 2021-го. Після звільнення Тимчук обов'язки керівника обладміністрації виконував її заступник Олександр Скакун.