Web Analytics

Зеленський Порошенку: «Я вас дуже прошу: здайте ключ»

Обраний Президент України Володимир Зеленський вимагає від народних депутатів «зупинити політичні судоми» Петра Порошенка і на найближчому засіданні призначити інавгурацію на 19 травня.

Про це він заявив у відеозверненні, оприлюдненому у соцмережах.

Зеленський закликав депутатів виконувати свої обов'язки в інтересах громадян.

«Поки що ви дієте виключно в своїх інтересах. Боїтеся розпуску Ради і затягуєте призначення дати інавгурації. І доки ви трясетесь за свої мандати, колишній президент Порошенко коїть незворотне. Він робить активні перестановки у вищому командуванні армії. Намагається пропихнути свого голову Нацради з питань телебачення і радіомовлення, призначає суддів Верховного Суду, серед яких юристи Roshen, судді Майдану та родичі пана Ківалова. Роздає звання генералів більш ніж 20 особам, серед яких відповідальний за безпеку арсеналів та складів, при якому сталися вибухи у Балаклії, Ічні, Калинівці та Сватово. Дає звання Героя України голові Служби безпеки України пану Грицаку», — сказав Зеленський. 

«Але я розумію, що марно говорити щось людині, яка говорить: я готовий підставити плече, а сама тримає дві дулі в кишенях...», — додав він, порівнявши дії Порошенка з діями туриста, який, повертаючись з курорту, тягне з готелю «рушники, тапочки і бере усе підряд зі шведського столу». 

«Я вас дуже прошу: здайте ключ. Розрахуйтесь за міні-бар. Вам ще митницю і паспортний контроль проходити. Саме тому я звертаюся до Верховної Ради найближчого засідання ви повинні призначити дату інавгурації на 19 травня. Цього вимагаю не я, цього вимагає народ України, в інтересах якого ви присягали діяти. Ви повинні зупинити політичні судоми кульгавої качки», — сказав Зеленський. 

Читайте також: Порошенко присвоїв звання «Герой України» голові СБУ, військовому і волонтеру та День проведення інавгурації стане зрозумілим 14 травня — Зеленський