Зеленський наполягає на звільненні всіх губернаторів — речниця президента

Володимир Зеленський виступає за звільнення всіх чинних голів обласних державних адміністрацій. 

Про це сьогодні на брифінгу заявила прес-секретарка президента України Юлія Мендель

«Президент України наполягає на тому, що повинні бути звільнені всі губернатори. Зараз йдеться про 13. У нас продовжується процес пошуку фахівців, які можуть очолити, стати головами облдержадміністрацій. Всім відомі критерії нашого відбору: це порядність, професійність, відсутність зв'язків з будь-якими корупційними схемами. Нам допомагають у відборі цих людей міжнародні HR-компанії. Бажано, щоб ці кандидати мали план, розуміння, з ким вони будуть працювати на місцях», — сказала Мендель на брифінгу, який транслював ТСН у Facebook

За законом голови місцевих державних адміністрацій призначаються на посаду президентом України за поданням Кабінету міністрів на строк повноважень глави держави. У разі обрання нового президента голови місцевих державних адміністрацій здійснюють свої повноваження до призначення нових голів місцевих державних адміністрацій.

5 червня Уряд погодив звільнення голів 13 облдержадміністрацій — Львівської, Донецької, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Волинської, Миколаївської, Сумської, Тернопільської, Хмельницької, Чернігівської обласних держадміністрацій.

Читайте також: Як Світлична коментувала питання про відставку

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.