Web Analytics

Зеленський кличе Порошенка на дебати на стадіон

«Я приймаю виклик». Кандидат в Президенти України Володимир Зеленський закликає Петра Порошенка прийти на дебати на стадіоні «Олімпійський» в Києві. 

Його відеозвернення опубліковане на сторінці «Команда Зеленського» у Facebook

«Звертаюсь до Петра Порошенка. Ви кличите мене на дебати, мріяли, що я втечу, відморожусь, заховаюсь. Ні, я це не ви, у 2014 році. Я приймаю виклик. Ось мої умови. Чекаю на вас тут, на НСК «Олімпійському». Дебати відбудуться перед народом України. Усі канали мають право транслювати дебати наживо. Усі канали мають право бути присутніми. Кандидати повинні обов'язково пройти медичну експертизу і довести народу, що серед них немає ні алкоголіків, не наркоманів. Країні потрібен здоровий президент. В знак поваги, як мінімум, до третини громадян України ви повинні публічно сказати, що дебати відбудуться не з маріонеткою Кремля чи Коломойського, не з ватніком, не з малоросом, не з бидлом, не з клоуном, а з кандидатом в Президенти України Володимиром Зеленським. Даю вам 24 години. Думай...те», — сказав Зеленський. 

Процедура проведення теледебатів визначається законом України «Про вибори Президента України». Згідно закону, дебати проводяться за рахунок коштів держбюджету в останню п’ятницю перед днем повторного голосування між 19 та 22 годинами в прямому ефірі, тривалістю не менше 60 хвилин та транслюються Національною телекомпанією України, а також можуть безкоштовно транслюватися іншими каналами мовлення.

«Кандидати на пост Президента України беруть участь у теледебатах особисто. У разі відмови одного з кандидатів на пост Президента України взяти участь у теледебатах або неможливості його участі в них виділений для теледебатів час надається іншому кандидату на пост Президента України для проведення передвиборної агітації», — сказано в законі. 

НСТУ запросило кандидатів на дебати. 

«Теле- та радіоканали Суспільного мовника не належать жодній політичній чи бізнес-групі, працюють винятково в інтересах українських громадян на кошти платників податків, тож можуть виступити майданчиком для незалежної дискусії кандидатів на рівних умовах», — зазначили на Суспільному.