Web Analytics

Зеленський хоче почути думку людей щодо переговорів із Росією

Винесення питання про укладення мирних домовленостей із Росією — це спосіб з’ясувати думку суспільства, каже Президент України Володимир Зеленський. 

Про це він заявив під час зустрічі з громадськими активістами в Адміністрації Президента, повідомляє прес-служба глави держави. 

«Ми повинні чути кожну людину. Це не законодавчий референдум, а інформаційний: громадяни, що ви думаєте. Це нормальна розмова з людьми», — сказав Володимир Зеленський.

За словами Зеленського, він прагне відкритості в обговоренні важливих для країни питань і не хоче ухвалювати рішення «за зачиненими дверима, як це робилося раніше».

Як зазначає прес-служба, учасники зустрічі погодилися, що доцільно назвати це не референдумом, а опитуванням і діалогом з суспільством.

Під час інавгураційної промови Зеленський сказав, що найпершим завданням є припинення вогню на Донбасі: «Мене часто питали, а на що ви готові заради припинення вогню? Дивне питання. А на що готові ви, українці, заради життя близьких вам людей? На що? Можу запевнити, задля того, щоб наші герої більше не гинули — я готовий на все». 

20 травня під час зустручі з представниками США Зеленський закликав американську сторону продовжувати посилення санкцій проти РФ.