Web Analytics

Зайцеву і Дронова засуджено до 10 років ув'язнення

Київський районний суд Харкова визнав винними обвинувачених у ДТП на Сумській Олену Зайцеву та Геннадія Дронова. 

Суд призначив обом по 10 років позбавлення волі, а також по три роки позбавлення права керування транспортними засобами.

  

«Дронова Геннадія Олексійовича визнати винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 286 Кримінального кодексу України, та призначити йому покарання у вигляді 10 років позбавлення волі з позбавленням права керування транспортним засобами на строк три роки. Строк відбування покарання Дронову Г. О. рахувати з 8 листопада 2017 року. Продовжити Дронову Г. О. запобіжний захід у вигляді тримання під вартою у державній установі Харківський слідчий ізолятор до набрання вироку законної сили.

Зайцеву Олену Олегівну визнати винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 286 Кримінального кодексу України, та призначити їй покарання у вигляді 10 років позбавлення волі з позбавленням права керування транспортним засобами на строк три роки. Строк відбування покарання Зайцевій О. О. рахувати з 18 жовтня 2017 року. Продовжити Зайцевій О. О. запобіжний захід у вигляді тримання під вартою у державній установі Харківський слідчий ізолятор до набрання вироку законної сили», — зачитав суддя Віктор Попрас, повідомляє кореспондент «МедіаПорту». 

%260219.mp3

Суд також вирішив стягнути з Дронова і Зайцевої солідарно за цивільними позовами на користь потерпілих загалом 7 млн 589 тыс 334 грн 39 коп, а також майже 46 тисяч гривень процесуальних витрат. З самого Дронова — ще 800 тисяч грн (за позовами Власенко та Неудачина, яким Зайцева відкошкодувала шкоду). 

Оскаржити вирок сторони можуть протягом 30 днів.

Читайте такожДронов оскаржуватиме вирок, сторона Зайцевої визначається

Дорожньо-транспортна пригода на перехресті вулиці Сумської та провулку Мечникова сталася 18 жовтня 2017 року. Внаслідок зіткнення Lexus Олени Зайцевої та Volkswagen Touareg Геннадія Дронова загинули шестеро пішоходів, ще шестеро людей отримали травми. Потерпілими у справі визнані 12 людей: постраждалі під час ДТП, родичі загиблих.

Обвинувачення просило для Зайцевої та Дронова максимального покарання за ч. 3 ст. 286 Кримінального кодексу України: по десять років ув'язнення з позбавленням права керувати транспортними засобами протягом трьох років. Захист Дронова просив суд визнати його невинуватим. Захист Зайцевої — врахувати пом'якшувальні обставини. Потерпілі вважають винними обох водіїв, деякі з них назвали провину Дронову меншою. Олена Зайцева заявила, що визнає провину. Дронов провини не визнав, сказав, що «усвідомлює свою участь».

Суд пішов до нарадчої кімнати 19 лютого і почав оголошувати вирок сьогодні близько 14.00.