Web Analytics

Засідання у справі про ДТП за участі експрокурора відклали до жовтня

Обвинувальний акт у справі про загибель двох людей в аварії на Салтівському шосе не оголосили.

Чергове засідання у справі не відбулося, розгляд відклали на два місяці, повідомив кореспондент «МедіаПорту» з суду.

За словами представника потерпілих Євгена Самойлова, засідання перенесли через те, що суддя Ірина Букреєва перебуває у нарадчій кімнаті.

«Потерпілі неодноразово подавали клопотання в судовому засіданні про те, щоб дана справа розглядалася щотижнево. Суддя відмовила, задовольнила частоково — виходячи із завантаженості суду, але ми бачимо, що переносять на два місяці. Справа розглядається майже півтора роки. Ми вважаємо, що таким чином відбувається навмисне затягування справи», — сказав Самойлов.

На його думку, справу можна розглянути упродовж кількох засідань.

«За одне засідання розглянути всі матеріали справи, за друге — допитати всіх свідків. І винести до кінця року об'єктивний вирок, щоб він отримав покарання. Але такими темпами ми будемо два-три роки розглядати», — припустив представник потерпілих.  

До суду прийшли обвинувачений Максим Марченко, його захисник, а також всі потерпілі — родина загиблих в ДТП Андрія та Сергія Шатохіних.

Батьки загиблих на засідання приїжджають з області.

«Я живу в Харкові. А батьки з району приїжджають, — каже потерпіла Ольга Шатохіна. — На маршрутках, метро, для них це тяжко. Дуже. У свекрухи — тиск. Минулого засідання викликали швидку. Від того, що знову перенесли, знову стрес. Складається враження, що нас хочуть «добити». Коли нас менше — для них краще».  

Прокурор Валерій Бухан сьогодні планував оголосити обвинувальний акт.

«Планувалося нарешті розпочати судовий розгляд обвинувального акта стосовно Марченка. Прокурором планувалося його оголошення, після чого визначення судом порядку дослідження доказів у даному кримінальному провадженні. Однак, у зв'язку із перебуванням судді у нарадчій кімнаті, судовий розгляд не відбувся», — сказав Бухан.

Він не став коментувати оголошену у справі перерву на два місяці.

«Суд прийняв таке рішення. Є інші справи, мабуть, це пов’язано з надмірною завантаженістю суду. Наша позиція — якнайшвидше завершити судовий розгляд зазначеного кримінального провадження. Однак, на даний час ми його навіть ще не розпочали», — зазначив прокурор.

Обвинувачений Максим Марченко швидко пішов з суду. Поставити йому питання журналістам не вдалося.

Наступне засідання — 7 жовтня о 10.30.


У зіткненні BMW колишнього працівника прокуратури Максима Марченка і «Славути» на Салтівському шосе у жовтні 2017-го загинули брати Андрій і Сергій Шатохіни — водій і пасажир «Славути». Детальніше про справу читайте на сайті «МедіаПорта».