Web Analytics

Загорівся двигун до ракет ЗРК «Куб»: Генштаб про вибухи в Балаклії

Генеральний штаб Збройних сил України повідомив ймовірну причину детонації залишків боєприпасів, внаслідок якої двоє військових саперів загинули, п’ятеро отримали поранення.

«За попередніми даними оперативної групи Генерального штабу встановлено, що 15 листопада на спеціально обладнаному місці — майданчику зберігання вибухонебезпечних предметів №4 групами розмінування здійснювалися роботи з розмінування та знищення вибухонебезпечних предметів. О 14:28, ймовірно у ході завантаження залишків боєприпасів та їхніх елементів, які було підготовлено для подальшого знищення (утилізації), зокрема твердопаливного двигуна до ракет 3М9 зенітно-ракетного комплексу «Куб», відбулось його загорання з подальшим підривом накопичених для знищення вибохонебезпечних предметів», — повідомляє Генштаб ЗСУ.

В

Внаслідок пожежі і вибухів знищено один вантажний автомобіль.

Оновлення. Ситуацію прокоментував командувач логістики ЗСУ Олег Вишнівський. За його словами, на машині було близько 20 двигунів. 

Пожежу загасили.

Двоє поранених — у Харківській міській клінічній лікарні швидкої та невідкладної медичної допомоги, ще двоє — у Військово-медичному клінічному центрі Північного регіону. Один військовослужбовець від госпіталізації відмовився.

На місці події продовжує працювати слідча група. 

Читайте також: Двоє загиблих, п'ятеро поранених. Що відомо про вибухи в Балаклії