Web Analytics

За два дні Україна повернула 86 полонених

Україна та Росія 23 і 24 листопада провели чергові обміни полоненими. За два дні додому повернулися 86 українських військових.

Про обміни розповіли у Координаційному штабі з питань поводження із військовополоненими. За його інформацією, 24 листопада вдалося повернути з ворожого полону ще 50 оборонців України.

Серед визволених 24 листопада — 20 службовців Національної гвардії України, 12 воїнів Військово-морських сил, 10 — Збройних сил, шестеро — прикордонної служби, двоє — Тероборони. Двоє — офіцери, решта рядові та сержанти.

За військовими спеціальностями це сапери, водії, медики, зв’язківці, стрільці та інші. Щонайменше дев’ятеро мають поранення.

Найстаршому — 44 роки, наймолодшому — 19.

«Додому повертаються семеро морпіхів та прикордонників з острова Зміїний. Визволені з полону ті, хто захищав Маріуполь і, зокрема, «Азовсталь», а також 15 нацгвардійців, захоплених у полон на ЧАЕС», — кажуть у штабі.

Напередодні, 23 листопада, з полону повернули ще 36 людей — одного цивільного і 35 військових, повідомив голова Офісу президента Андрій Єрмак.

Серед них — 22 нацгвардійці, восьмеро прикордонників, четверо бійців ВМС, один службовець ЗСУ.

«Серед звільнених — хлопці, які захищали Маріуполь, були на «Азовсталі», а також нацгвардійці, що були взяті у полон на ЗАЕС у перші дні вторгнення», — уточнив Єрмак.

У звільненого цивільного ампутована нога, додав він.

За даними Координаційного штабу, загалом на сьогодні звільнили вже 1269 людей. Триває робота щодо наступних обмінів.


Під час обміну полоненими 3 листопада додому повернулися ще 107 українських військових: офіцери, сержанти та рядові.