Web Analytics

З небезпечних громад Куп'янщини евакуювали 201 дитину — ОВА

У Куп'янському районі Харківщини триває евакуація з громад, які постійно піддаються російським обстрілам. Жителям надають юридичну, психологічну та гуманітарну допомогу в Харкові, за потреби можуть відправити до інших областей України.

Про це повідомив голова Харківської обладміністрації Олег Синєгубов.

За його інформацією, з небезпечних громад Куп'янського району вже вивезли родини, в яких загалом 201 дитина.

До евакуації залучають місцеві органи влади, Єдиний координаційний гуманітарний центр, поліцейських, волонтерів, міжнародних партнерів.

«У Харкові евакуйованим родинам надають юридичну, психологічну та гуманітарну допомогу. В області зарезервовано понад 3500 місць для розміщення. За необхідності цю кількість можемо збільшити до 7000. У місцях компактного проживання є всі необхідні умови, однак процес покращення триває постійно», — зазначив голова ОВА.

Евакуйованих також можуть відправити до інших областей України. Але, за словами Синєгубова, жителі Куп’янського району поки бажають залишатися на Харківщині.

«Вкотре звертаємося до жителів: як бачимо, ворог підступний, не припиняє завдавати ударів по цивільній інфраструктурі. Цінуйте своє життя, здоров’я, а найважливіше — вбережіть своїх дітей», — додав посадовець.

Із небезпечних громад Куп'янщини евакуювали родини, в яких 201 дитина. Ворог намагається знищити дорожню інфраструктуру з міста Куп’янськ, що ускладнює маршрути для евакуації. Тому для нас безпека - перш за все. У Харкові евакуйованим родинам надають юридичну, психологічну та гуманітарну допомогу. В області зарезервовано більше 3500 місць для розміщення. За необхідності цю кількість можемо збільшити до 7000. У місцях компактного проживання створені всі необхідні умови, однак процес покращення триває постійно, в тому числі і за допомогою міжнародних партнерів. Можемо також організувати виїзд до інших областей України, але на сьогодні евакуйовані виявили бажання залишатися в рідній області. Ми задіюємо всі можливі ресурси. Дякую за роботу керівникам районної та військової адміністрацій, Єдиному координаційному гуманітарному центру та волонтерам, міжнародним партнерам, службовцям Нацполіції. Вкотре звертаємося до жителів: як бачимо, ворог підступний, не припиняє наносити удари по цивільній інфраструктурі. Цінуйте своє життя, здоров’я, а найважливіше – вбережіть своїх дітей.

Опубликовано Олегом Синєгубовым Вторник, 7 ноября 2023 г.


Мінреінтеграції схвалило примусову евакуацію 275 дітей з родинами із 66 населених пунктів Куп’янщини.

Фото на головній: Facebook/Харківська ОВА

Блок новин за темою