«Я приїхав не мститися чи руйнувати»: Саакашвілі повернувся в Україну

Політика Михайла Саакашвілі зустріли в аеропорті «Бориспіль». 

Люди, які зустрічають Саакашвілі, скандують «Міша!». Деякі з них тримають прапори Грузії, України та політичної сили «Рух нових сил». 

«Я повернувся в країну, яку люблю, знайому до сліз. Я приїхав сюди не комусь мститися, когось карати, щось руйнувати. Руйнувати, мститися — це взагалі не мій стиль. Я повернувся сюди робити те, що я найкраще вмію. Будувати і те, що мені не дали дати в Одесі... Мені не дали зробити велике будівництво. Я хочу разом з мільйонами українців після того, як стався історичний шанс, з новим президентом, новою командою, брати участь у побудові нової України», — сказав Саакашвілі журналістам. 

Те, що Зеленський повернув йому громадянство України, Саакашвілі назвав сміливим кроком гідного президента. 

Саакашвілі в аеропорту «Бориспіль». Скріншот: 112-Україна/YouTube

Обрання Зеленського Саакашвілі вважає історичним шансом для України. 

Як повідомляє «Укрніформ», Саакашвілі сказав, що готовий допомагати і консультувати нову владну команду в Україні, але в нього немає кар’єрних планів.

Раніше один з лідерів «Руху нових сил» Михайла Саакашвілі Давід Сакварелідзе заявив, що «РНС» братиме участь у дострокових парламентських виборах в Україні.

Зустріч Саакашвілі транслював наживо телеканал «112-Україна».  

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.