Web Analytics

Wizz Air припинить продаж квитків на рейси Харків-Лондон

У харківському аеропорті говорять, що причина відмови від продажу — недостатньо високий попит на рейси цього напрямку. Інформації щодо подальших планів авіакомпанії наразі немає, тривають переговори.

Придбати квитки на рейс авіакомпанії Wizz Air із Харкова до Лондона зараз можна максимум на 9 лютого. Після цієї дати, за даними сайту Wizz Air, такої можливості вже немає.

Скріншот: wizzair.com

Інформацію про припинення продажу квитків «МедіаПорту» підтвердили у прес-службі аеропорту «Харків».

«За рішенням авіакомпанії Wizz Air рейси Харків-Лондон будуть припинені з 10 лютого 2019 року. Останні квитки можна придбати на 9 лютого, — розповіла представниця аеропорту Аліна Печериця — Наскільки нам відомо, причиною скасування рейсів є недостатньо високий попит на цей напрямок».

Які рішення можуть бути прийняті щодо рейсів Харків-Лондон у майбутньому, в аеропорті поки не прогнозують.

«Ведемо переговори, поки точно сказати не можемо», — зазначили у прес-службі.

Лоукост-авіакомпанія Wizz Air відкрила регулярні рейси з Харкова до Лондона у листопаді 2018 року. Рейси спочатку планувалося здійснювати тричі на тиждень — по вівторках, четвергах и суботах (іноді двічі, без четверга).

Минулого року авіакомпанія також відкрила рейси до Дортмунда (Німеччина), Відня (Австрія), Катовіце, Вроцлава і Ґданська (Польща).

Читайте MediaPort у Telegram