Web Analytics

Взаємодію підрозділів МВС на Харківщині координуватиме люстрований прокурор

Колишній заступник прокурора Харківської області Дмитро Кавун став радником міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Про призначення Кавуна прес-служба Міністерства внутрішніх справ повідомила 2 вересня.

«Призначити Кавуна Дмитра радником міністром внутрішніх справ України (на громадських засадах)», — йдеться в наказі, який підписав керівник МВС Арсен Аваков.

За словами Дмитра Кавуна, він відповідатиме за координацію роботи підрозділів МВС у Харківській області.

«Задача — підсилити цей напрямок, максимально використовувати знання та досвід, а також володіння обстановкою в області. І, звичайно, подолання злочинності в області, корупції та інші задачі, які перед собою ставить міністерство в Харківській області», — зазначив Дмитро Кавун.

За інформацією МВС, Кавун закінчив Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, вчений ступінь отримав в Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна. У 2012-2014 роках він був заступником прокурора Харківської області, координував нагляд за дотриманням закону правоохоронними органами регіону.

Фото: mvs.gov.ua

За даними Єдиного державного реєстру осіб, щодо яких застосовано положення закону «Про очищення влади», Кавун був люстрований у 2014 році. Відповідно, він не може протягом 10 років займати посади, на які поширюється дія закону.

Скріншот: lustration.minjust.gov.ua

Його дружина, одеська підприємиця Ольга Кавун, під час позачергових виборів до Верховної Ради балотувалася за списком партії «Слуга народу». Проте згодом Центральна виборча комісія скасувала її реєстрацію, посилаючись на заяву партії та рішення позачергового з’їзду.

В інтерв’ю «Комсомольській правді» на початку липня Ольга Кавун також зазначала, що разом із чоловіком якийсь час поділяла низку ідей партії «Наші».

«Мій чоловік і Євгеній (Євгеній Мураєв, лідер партіх «Наші» — ред.) давно знайомі та товаришують. Мені та чоловікові якийсь час дійсно були близькі багато ідей і позиція Мураєва. Хочеться миру в країні», — казала вона.

Проте, за словами Ольги Кавун, ані вона сама, ані її чоловік до партії «Наші» не вступали.

Читайте також: Антон Геращенко претендує на посаду в МВС

Читайте MediaPort у Telegram