Web Analytics

Виїхала до рф через Естонію: Європол сповістив поліцію Харківщини про підозрювану в колабораціонізмі

Вже є перші результати співпраці поліцейських Харківщини з іноземними колегами щодо пошуку підозрюваних у співпраці з росією, які виїхали за кордон.

Одна з них — жителька Куп’янська, яка поїхала з міста після деокупації, повідомив начальник слідчого управління ГУНП в Харківській області Сергій Болвінов.

«Влітку 2022 року жінка активно агітувала за російську армію, закликала людей співпрацювати з агресором. «Росія тут назавжди» та інші ворожі лозунги куп’янчанка виголошувала публічно, ми знайшли достатньо доказів її провини та заочно оголосили підозру в колабораціонізмі. Та весь цей час разом із сином вона, виявляється, була в Естонії», — йдеться в дописі на сторінці Болвінова у Facebook.

За його словами, жінка відпочатку хотіла потрапити до росії, але у сина не вистачило документів, щоб перетнути кордон. Тоді вона поїхала до Естонії, отримала там дозвіл на проживання. А у квітні цього року — виїхала до Орловської області рф.

«Жінка була у списку людей, які працювали на ворога, підозрюються в колабораціонізмі, але сховалися в Європі», — зазначив Болвінов.

Естонські правоохоронці відгукнулися через платформу обміну інформацією Європолу та передали інформацію українським колегам.

Куп’янчанка в розшуку.

Перші результати роботи з Європолом – нам вже повідомляють про колаборантів-втікачів Втекла з Куп’янська до Естонії...

Опубликовано Сергій Болвіновым Среда, 8 ноября 2023 г.

Раніше Сергій Болвінов заявляв, що є «безліч випадків», коли жителі Харківщини, які співпрацювали з російськими військовими під час окупації, виїхали до Європи.

Фото на головній: Нацполіція 

Блок новин за темою

Новини за темою