Web Analytics

«Вважаю винними обох»: потерпіла у ДТП на Сумській про відшкодування

Потерпіла у справі про ДТП на Сумській Жанна Власенко пояснила суду, чому взяла 100 тисяч гривень від Зайцевих, і якого покарання вимагає для обвинувачених.

«Коли під час вагітності тебе збила машина, то дуже багато питань стосується життя і смерті. Для мене це було ще питання моєї дитини. Тому гроші, які ми прийняли, вони вважаються, але я хочу, щоб при рішенні суду, щоб… це було не тільки як покарання, а щоб це був також урок для інших жителів України, тому що у нас дуже багато стається ДТП», — сказала Жанна Власенко.

Під час ДТП вона була вагітною і три тижні перебувала у штучній комі.

«Ми це пережили, дякувати Богові. Але у нас дуже багато людей, які не змогли вижити. І цих людей я теж пам’ятаю… І мені хочеться, щоб цей суд не приймав до уваги тільки те, що ми взяли ці гроші... Ми їх взяли, але це не значить, що я не хочу, що я забираю покарання у Зайцевої. Я вважаю винними обох. Це моя особиста думка», — сказала потерпіла, уточнивши позовні вимоги до Дронова — 300 тисяч гривень моральної і матеріальної шкоди.

Гроші від Зайцевих також прийняв потерпілий Юрій Неудачин. Внаслідок ДТП він отримав травму ноги, і переніс операцію. На сьогоднішньому засіданні він повідомив, що не має претензій до Зайцевої, а з Дронова просить стягнути 500 тисяч гривень компенсації.

Всього у справі про ДТП на Сумській 12 потерпілих. Більшість з них висувала позовні вимоги до обох учасників ДТП. Потерпіла Ганна Комар планує зробити це після вироку.

Часткове відшкодування шкоди кільком потерпілим з боку Зайцевої сторона обвинувачення розцінила як пом'якшувальну обставину і внесла це в обвинувальний акт, направлений до суду. Проти такого формулювання виступала представниця потерпілих родин Берченко і Євтєєвих, вказуючи, що у Кримінальному поцесуальному кодексі про «частковість» не йдеться.