Web Analytics

Вулицю в районі будівництва дороги через «Барабашово» перекриють на рік

У Харкові до кінця 2022 року закривають проїзд вулицею З’єднаною — через будівництво нового мосту.

Про перекриття проїзду попередили у пресслужбі Харківської міськради.

«Рух транспорту по вул. З’єднаній, на ділянці від будинку №39 по вул. З’єднаній до будинку №57/1 по вул. Шацькій, буде заборонено з 15 листопада 2021 року до 31 грудня 2022 року», — йдеться у повідомленні.

Закриту ділянку можна об’їхати прилеглими вулицями: Шацькою, Проспектною тощо.

Незручності пов’язані з будівництвом автомобільного мосту через річку Харків в районі вул. Пантелеймонівської та вул. Шацької.

Скріншот: google.com

Деталі проєкту наводяться на сайті Харківської обладміністрації — у повідомленні про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля. 

Довжина мосту за проєктом — 81,2 м, повна ширина — 20,67 м. Він матиме чотири смуги руху по 3,5 м і дві смуги безпеки по 0,5 м. Також передбачений пішохідний тротуар 3 м завширшки та  односторонній технологічний тротуар у 0,75 м (з боку метромосту).

«Реалізація цього проекту дозволить здійснити поступове усунення майже постійних автотранспортних заторів в даному районі, організувати робочі місця на період будівництва. Будівництво автодорожнього мосту — це крок до реалізації комплексної програми оптимізації автотранспортної мережі Харківської міської промислової агломерації відповідності до чинного (до 2026 р.) генерального плану м. Харкова», — мовиться у документі.

Фото: kharkivoda.gov.ua


Будівництво мосту анонсував ще влітку 2020 року заступник Харківського міського голови Євген Водовозов, звітуючи про старт будівництва дороги із Салтівки в напрямку центру Харкова, через торговельний центр «Барабашово».  

«Починаємо ми з вулиці Мойсеєвської до метромосту, це перша ділянка... Буде ще міст через річку Харків, буде один насип, точніше, естакада і далі — вихід до проспекту Ювілейного. Розбито все це на чотири ділянки», — розповідав тоді Водовозов. 

Паралельно планували виконувати й інші проєкти: розширення частини вулиці Академіка Павлова, зміну схеми організації дорожнього руху, розширення в'їзду на вулицю Шевченка тощо.