Web Analytics

Врятувала дітей, які наїлися грибів і блукали: поліція подякувала харків’янці

Працівники поліції Харківщини вручили подяку харків’янці Любові Цапко, яка прийшла на допомогу двом дітям.

Хлопці 10-ти та 11-ти років з селища Малинівка Чугуївського району пішли гуляти і зникли. Це сталося 16 серпня, повідомили сьогодні у поліції, куди того ж дня звернулася мати молодшої дитини.

За декілька годин приятелів знайшли.

«Хлопці відпочивали, купалися у річці. Потім у лісі назбирали грибів, посмажили на вогнищі та з’їли. Через деякий час одному з підлітків стало зле. Молодший товариш вирішив шукати допомоги та пішов у бік дороги Чугуїв-Малинівка, проте навколо не було ні душі. Мобільних телефонів при собі діти не мали», — описує ситуацію відділ комунікації облуправління поліції.

В районі селища Фігуровка Чугуївського району молодший хлопець побачив людей. Харків’яни Любов Цапко та її чоловік відпочивали біля річки і вже збиралися додому.

«Уважно вислухавши хлопчика, Любов Трохимівна з’ясувала, що діти нещодавно вживали гриби. Жінка не стала гаяти часу та відразу надала першу медичну допомогу вже майже непритомному старшому хлопчику, після чого терміново викликала медиків. Підлітки були госпіталізовані до Харківської обласної дитячої клінічної лікарні. На сьогоднішній день їх життю та здоров’ю нічого не загрожує», — повідомляє поліція.

Правоохоронці подякували жінці за чуйність та небайдужість.

Подяку Любові Цапко вручив начальник Слідчого управління поліції Сергій Чиж. Фото: hk.npu.gov.ua

Любов Цапко, як пише поліція, героїнею себе не відчуває. Жінка має досвід педагога і чотирьох онуків. 

Читайте також: У Харкові нагородили чоловіка, який врятував пасажирів автобусу від вибуху