Web Analytics

Військова частина має відшкодувати сину загиблої після вибухів у Балаклії півмільйона

Харківський апеляційний суд відхилив апеляційну скаргу військової частини та частково задовольнив скаргу потерпілого, збільшивши суму моральної шкоди з 300 тисяч до 500 тисяч гривень.

Про це «МедіаПорту» розповіла прес-секретарка суду Євгенія Бондаренко.

Рішення ухвалила сьогодні колегія суддів під головуванням Ігоря Бровченка.

«Апеляція представника потерпілого задоволена частково. Рішення районного суду змінено в частині розміру відшкодування моральної шкоди. З військової частини на користь потерпілого стягнуто 500 тисяч гривень, тобто на 200 тисяч більше. Апеляційна скарга військової частини залишена без задоволення», — сказала Бондаренко.

Потерпілий Олександр Полтавець позивався до військової частини, оскільки внаслідок вибухів на території арсеналу він втратив матір. Жінка померла за місяць після пригоди від тяжкого осколкового поранення в голову. 

Балаклія після вибухів, 2017 рік. Фото Павла Пахоменка

За словами представниці потерпілого Світлани Кужелевої, у суді першої інстанції потерпілий просив стягнути з військової частини 1 мільйон гривень, у другій інстанції — 800 тисяч. Військова частина ймовірно подаватиме касаційну скаргу, як це було за аналогічними справами, каже Кужелева. Однак рішення набуло чинності і, за словами представниці, потерпілий домагатиметься стягнення суми з військової частини.

Вибухи на території військового арсеналу в Балаклії сталися 23 березня 2017 року. Окрім матері Олександра Полтавця внаслідок пригоди загинула 66-річна жінка.