Web Analytics

Війська РФ пошкодили в Харкові 10 цвинтарів — міськрада

Через часті обстріли Харкова російськими військовими міські кладовища закрили для відвідування. Проводять лише поховання — на всіх, окрім двох.

Від обстрілів у Харкові зазнали руйнувань 10 цвинтарів і Меморіал жертвам тоталітаризму, повідомили у Департаменті житлово-комунального господарства міськради.

Померлих наразі ховають на всіх кладовищах, крім двох — «Сосни» та №17. Водночас для відвідувачів цвинтарі закрили через небезпеку. Під час великодніх свят просять не приходити.

«Варто обмежити відвідування кладовищ №3, 8, 13, 14, 15, 16, 17, 18, Польського меморіалу, які обслуговує КП «Ритуал», а також кладовища «Сосни», яке обслуговує СКП «Заповіт». Через часті обстріли кладовища закриті для відвідування», — зазначили у департаменті.

Харків'ян просять утриматися від відвідування цвинтарів під час великодніх свят. Як повідомили у Департаменті...

Опубликовано Харківська Міська Рада Понедельник, 18 апреля 2022 г.

Через обстріли також поки не запускатимуть фонтани, заявив Харківський міський голова Ігор Терехов. Наразі їх тестують, але не вмикають.

Терехов нагадав, що обстріли Харкова останнім часом посилилися

«Розумію, що якщо ми увімкнемо фонтани у повноцінному режимі, люди не втримаються, підуть до них, у парки. А ворог — ми вже це знаємо — точно скористається цим, щоб вдарити по нас. Тому я вирішив відкласти сезон фонтанів», — пояснив мер.

Фонтани увімкнуть, як тільки дозволить військова обстановка.


18 квітня російські військові обстріляли Основ’янський, Немишлянський райони і центр Харкова. Загинули п'ятеро людей.