Відставка прем’єра: Зеленський дав шанс Гончаруку

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з прем'єр-міністром України Олексієм Гончаруком. 

«Я вирішив надати вам шанс, шанс вашому уряду, якщо ви вирішите деякі речі, які сьогодні дуже турбують наше суспільство», — сказав Зеленський.

Президент попросив вирішити питання із заробітними платами в міністерствах і відомствах («з розумінням, де ми живемо»), зміцнити уряд («знайти слабкі місця і замінити тих чи інших керівників»), зрозуміти, які міністерства, можливо, потрібно розділити (Зеленський згадав Мінекономіки, Мінкультури, Мінветеранів). Крім того, Зеленський просив більшої співпраці уряду з народними депутатами і комітетами.

«Суспільство в цілому і я надали вам і уряду великий відсток довіри,... правильніше сказати, великий кредит довіри, мені здається, що ви ще не розрахувалися за цей кредит перед нашим суспільством. І у вас достатньо енергії це зробити», — зазначив він.

Сьогодні прем'єр написав заяву про відставку.  

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.