Відеоконференцію з Кернесом у суді перервали через його самопочуття

Апеляційні скарги на закриття справи за обвинуваченням Геннадія Кернеса та двох його охоронців сьогодні почали розглядати, але засідання знову перенесли. 

Засідання проходило в режимі відеоконференції між Харківським і Полтавським апеляційними судами. Двічі у засіданні оголошували технічну перерву — учасники процесу в Харкові не чули, що говорили у Полтаві. 

Коли у Полтаві змінили залу і налаштували якість зв'язку, а прокурор, потерпілий і представниця потерпілих озвучили свою позицію, захисник Кернеса попросив відкласти засідання через стан здоров'я підзахисного. 

Суд погодився із позицією захисту щодо довготривалості засідання і відклав розгляд до 11.00 31 січня. За словами Гунченка, на наступне засідання Кернес приїде до Полтави. 

Відеоконференцію 31 січня налаштують для представниці потерпілих Тетяни Зелькіної. 

Геннадій Кернес погодився на участь у засіданні у режимі відеоконференції 15 листопада. До того приїжджав до апеляційного суду один раз, але до розгляду по суті не дійшли — засідання перенесли через неявку кількох адвокатів.  

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.