Web Analytics

Відбивав штурм з усієї зброї: Залужний нагородив бійця 92 бригади

21-річний старший солдат 92 окремої механізованої бригади ім. Івана Сірка Руслан Зубарєв з позивним «Хижак» нагороджений почесною відзнакою «Золотий Хрест» та нагородною зброєю. 

Нагороду Зубарєву вручив Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний

«Руслан відбив атаку переважальних сил противника, проявив звитягу та мужність у бою. Вдячний кожному, хто боронить Батьківщину від окупанта. Слава усім захисникам України!» — написав він у Facebook.

Руслан Зубарєв з Валерієм Залужним

Відеозапис бою, в якому Руслан Зубарєв з усієї наявної зброї відбиває штурм українських позицій російськими окупантами, нещодавно потрапив у мережу. Він відбувся 16 лютого під Сватовим на Донеччині, розповів Зубарєв в інтерв'ю Цензор.нет. Боєць тримав оборону разом із напарником, який того дня вперше потрапив на передові позиції та дістав контузію. 

У бік окопу українських бійців йшла піхота та БМП. Ворог був у п'яти метрах від військових ЗСУ. Руслан Зубарєв вступив у бій, напарник подавав йому набої та зброю. На допомогу українським армійцям вийшло підкріплення. Зубарєву вдалося розбити росіян та зберегти позиції без втрат. 

Валерій Залужний і Руслан Зубарєв