Вибори президента: Кернес розпорядився прибрати агітацію у Харкові перед днем тиші

Розпочати прибирання передвиборної агітації мають опівночі 29 березня. 

Відповідне розпорядження Харківського міського голови Геннадія Кернеса від 11 березня, ухвалене на підставі Закону України «Про вибори Президента України», оприлюднене на сайті Харківської міськради. 

Відповідно до ч. 2 ст. 57 Закону «Про вибори Президента України», передвиборна агітація закінчується о 24 годині останньої п'ятниці перед днем виборів. Частина 17 ст. 64 того ж Закону передбачає, що «передвиборні агітаційні матеріали знімаються з 24 години останньої п’ятниці, що передує дню виборів чи дню повторного голосування, відповідними службами місцевих органів виконавчої влади, органів влади Автономної Республіки Крим та органів місцевого самоврядування».

Фото Павла Пахоменка, архів

Згідно з розпорядженням Кернеса, Департаменти комунального і житлового господарства, профільні служби та підприємства Харкова мають «забезпечити зняття передвиборних агітаційних матеріалів з 24 години 29 березня 2019 року на стендах, дошках оголошень та в інших місцях, відведених для розміщення матеріалів передвиборної агітації».

Вибори президента призначені на 31 березня. Українці обиратимуть голову держави серед 39 кандидатів. 

Виборча кампанія офіційно стартувала 31 грудня 2018 року.

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.