Web Analytics

«Вглиб себе»: в АРТпідвалі Муніципальної галереї покажуть роботи чотирьох фіналістів Open Call 2021

2 березня Харківська муніципальна галерея представить виставку робіт фіналістів програми Open Call 2021 року «Вглиб себе: Методом Експлорації».

Основною темою виставки є ізоляція: від початку пандемії COVID-19 до ізоляції під час повномасштабного вторгнення росії в Україну. На виставці представлять роботи Віталія Щелканова, Павла Лугового, Марини Штанько та Rita Niki. 

«Процес тривалої і систематичної саморефлексії, під час якої митці активно досліджують свої власні думки, почуття, переконання, цінності, сильні та слабкі сторони, відображені у фотографіях, які розкажуть вам про нові контексти дійсного», — описують задум організатори.

Кураторка виставки — Дарія Герасимова.

Виставка почне працювати у Харківській муніципальній галереї (ARTпідвал) о 16:00 2 березня і триватиме до 30 березня. Відвідати її можна з середи по неділю з 13:00 по 18:00.

У листопаді 2023 Харківська муніципальна галерея представила виставку картин Оксани Бойко, ще однієї фіналістки Open Call 2021. Вона мала бути першою, чиї роботи покажуть за результатами спецпроєкту, однак цьому завадило російське повномасштабне вторгнення в Україну. 

Блок новин за темою