Венедіктова заявила про скадення депутатських повноважень

28 грудня народна депутатка Ірина Венедіктова приступила до повноважень очільниці Державного бюро розслідувань. 

«На виконання Указу Президента України від 27.12.2019 № 961/2019 Про призначення тимчасово виконуючою обов’язки Директора Державного бюро розслідувань Венедіктової Ірини Валентинівни, народним депутатом України Венедіктовою І.В. подано особисту письмову заяву про складення депутатських повноважень до Верховної Ради України», — повідомили у ДБР. 

Ірина Венедіктова написала заяву про складення повноважень народного депутата На виконання Указу Президента України від...

Опубліковано Державне бюро розслідувань Четвер, 2 січня 2020 р.


Харків'янка Ірина Венедіктова пройшла до парламенту за партійним списком «Слуги народу», професорка, завідувачка кафедри Цивільно-правових дисциплін Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна. Під час президентської кампанії у команді Зеленського відповідала за реформи у судовій системі. 

У жовтні Володимир Зеленський говорив, що розглядав кандидатуру Венедіктової на посаду голови Харківської облдержадміністрації.  

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.