Web Analytics

Вбивство дитини у Старому Салтові: суд ухвалив вирок

Судовий розгляд у справі про вбивство дівчинки у селищі Старий Салтів під Харковом завершений: 13-річного хлопця визнали винним.

Рішення у справі 2 грудня ухвалив Вовчанський районний суд, підтримавши позицію обвинувачення, повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

«Застосовано до неповнолітнього максимально можливий примусовий захід виховного характеру — направлення до спеціальної навчально-виховної установи для дітей і підлітків строком на три роки», — йдеться у повідомленні прокуратури.

13-річний хлопець ще не досяг віку кримінальної відповідальності. Тому до нього можна застосувати лише «примусові заходи виховного характеру».

Фото: khar.gp.gov.ua

Підлітка направлять до загальноосвітньої школи соціальної реабілітації, уточнив «Суспільному» речник обласної прокуратури Дмитро Чубенко.

На оскарження рішення суду є 30 днів. Поки хлопець перебуватиме у приймальнику-розподільнику для дітей обласного управління поліції.


Подія сталася наприкінці липня. Мати шестирічної дівчинки не дочекалася її з прогулянки та звернулася до поліції. Жінка розповіла, що донька гуляла надворі із сусідським хлопчиком, а потім зникла.

Поліцейські та волонтери розпочати пошуки. Опівночі того ж дня тіло дитини знайшли у покинутій будівлі.

Підлітка відправили до спецприймальника, призначили низку експертиз. У жовтні справу передали до суду.