Web Analytics

В Золотому на Луганщині почалося розведення сил та засобів

Сьогодні опівдні на ділянці в районі населеного пункту Золоте-4 Луганської області розпочався процес розведення сил з обох сторін. 

Про це повідомляє пресцентр штабу операції Об’єднаних сил.

«Представниками Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ було підтверджено початок розведення сил та засобів. Українською стороною буде вжито всіх необхідних заходів, і відведення сил і засобів не послабить оборонні можливості українських підрозділів на визначеній ділянці, а влада ні в якому разі не залишить місцеве населення поза увагою, оскільки всі заходи проводяться з однією метою - безпека на зазначених ділянках розведення, збереження життя та здоров’я мирних жителів та військовослужбовців», — йдеться у повідомленні.

За інформацією штабу, розведення сил стало можливим завдяки «дотриманню режиму тиші протягом останнього тижня», а обстріл, про який повідомлялося напередодні, «відбувся не в зоні розведення сил та засобів». 

У зведенні за минулу добу, 28 жовтня, штаб ООС повідомив про 16 обстрілів українських позицій із застосуванням забороненої Мінськими домовленностями зброї. У зведенні було зазначено, що біля Золотого-4 стріляли п'ять разів — «поза межами ділянки розведення». 

26 жовтня до Золотого їздив президент України Володимир Зеленський. 

За умовами розведення, цьому процесу має передувати тиждень режиму тиші в місці відведення. 27 жовтня штаб ООС повідомляв, що Золоте-4 у межах ділянки розведення обстрілювали з великокаліберних кулеметів та іншої стрілецької зброї.